Rusza 10. edycja Poznań Game Arena, startujemy z relacją #PGA

Rusza 10. edycja Poznań Game Arena, startujemy z relacją #PGA

Rusza 10. edycja Poznań Game Arena, startujemy z relacją #PGA
Krzysztof Fiedor
21.10.2016 10:14, aktualizacja: 21.10.2016 10:50

Dzisiaj rozpoczyna się święto dla graczy w stolicy Wielkopolski. W dniach 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwać będzie dziesiąta już edycja Poznań Game Arena. Jesteśmy na miejscu z kamerą i mikrofonem, skąd będziemy prowadzić relację. Śledźcie wpisy i materiały wideo. Dla naszych czytelników szykujemy konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

Pierwszy dzień imprezy to tak zwany VIP Day, wejście na teren imprezy gwarantują bilety wczesnego dostępu, które można było nabyć w przedsprzedaży w cenie 120 złotych. Na kolejne dni, czyli sobotę i niedzielę bilety w przedsprzedaży kosztują 25 i 20 złotych za osobę. W dniu imprezy kosztują one odpowiednio więcej, czyli 30 i 25 złotych. Osobno do nabycia są bilety na Stars4Fans, czyli dostęp do strefy, w której znani youtuberzy będą prowadzić programy na żywo i spotkania z publicznością. Za wstęp w sobotę trzeba będzie zapłacić 55 złotych, w niedzielę natomiast 50 złotych.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Najwięcej atrakcji przewidziano na sobotę i niedzielę. W tych dniach Międzynarodowe Targi Poznańskie przeżyją prawdziwe oblężenie. W kilku halach, kilkudziesięciu wystawców będzie prezentować najnowsze produkcje, jeśli chodzi o gry, nie zabraknie też nowości sprzętowych, np. pierwsze komputery z kartami NVIDIA GeForce GTX 1050. Karta światową premierę miała dosłownie kilka dni temu, a już pierwsze egzemplarze trafiły do pokazowych konfiguracji. Kolejna nowość, którą będzie można zobaczyć, to PlayStation VR, czyli gogle wirtualnej rzeczywistości od Sony, które zadebiutowały dosłownie tydzień temu. Oczywiście to nie wszystko, każdy z wystawców będzie chciał przyciągnąć odwiedzających targi czymś szczególnym. Głównie będą to konkursy i turnieje w popularne gry.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Koniecznie odwiedźcie Strefę Niezależnych Twórców Gier. To tu małe studia będą prezentowały efekty swojej pracy. Spektakularnym przykładem produkcji, nad którymi pracują niezależni twórcy jest już wydana gra Layers of Fear, która odniosła sukces nie tylko w naszym kraju, ale też światowy. Kto wie, być może w tym roku też objawi nam się równie smakowita perełka.

Polski horror podbija świat: ogrywamy Layers of Fear

Sprawdzona ekipa dobrychprogramów jest już na miejscu skąd będziemy relacjonować to, co się dzieje na Poznań Game Arena. Jako ciekawostkę dodamy, że relację wideo zrealizujemy w tym roku w całości przy pomocy DJI Osmo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)