Ruszył #P30Challenge. Zrób zdjęcie i wygraj Huawei P30 Pro

Ruszył #P30Challenge. Zrób zdjęcie i wygraj Huawei P30 Pro

Ryszuł #P30Challenge. Zrób zdjęcie i wygraj Huawei P30 Pro
Ryszuł #P30Challenge. Zrób zdjęcie i wygraj Huawei P30 Pro
13.05.2019 21:12, aktualizacja: 13.05.2019 22:39

13 maja ruszył konkurs fotograficzny #P30Challenge. Jeśli robisz dobre zdjęcia, masz swoje ulubione miejsce na świecie i chcesz wygrać świetny smartfon Huawei P30 Pro, weź w nim udział.

Huawei i wspierający markę członkowie grupy Team Huawei rzucają wyzwanie fanom marki (i swoim). #P30Challenge odbywa się na Instagramie od 13 maja do 6 czerwca.

Jak wziąć udział w konkursie?

Tematem konkursu #P30Challenge są miejsca bliskie sercu uczestników. By wziąć w nim udział, trzeba zrobić interesujące zdjęcie swojego najukochańszego miejsca na świecie.

Zdjęcie należy opublikować na swoim koncie na Instagramie. Zdjęcie musi być oznaczone hashtagiem #P30Challenge, a w opisie musi znaleźć się wzmianka o oficjalnym profilu Huawei - @huaweimobile. Przykład takiego wpisu opublikowała we wcześniejszym etapie akcji Marta Wierzbicka, aktorka należąca do Team Huawei. Przytaczam je, gdyż wybór miejsca chwycił i mnie za serce. Dorastałam niedaleko, te okolice są mi znane, a latarnia morska w Stilo miała szczególne miejsce w moim dzieciństwie.

Co można wygrać?

Na autorów najlepszych fotografii czekają trzy najnowsze smartfony Huawei P30 Pro oraz trzy zestawy akcesoriów do smartfona.

To nie wszystko. Czeka jeszcze sława. Najlepsze prace zostaną wystawione w przeznaczonej specjalnie na ten projekt galerii w warszawskim sklepie Huawei w Arkadii.

#P30Challenge to ostatni etap projektu prezentującego fotograficzne możliwości aparatuw najnowszym smartfonie Huawei P30 Pro. Zabawę zaczął w połowie marca Robert Lewandowski, ambasador marki i kapitan drużyny, który rzucił wyzwanie członkom Team Huawei. Lewandowski pokazał swoje ulubione miejsca z Monachium na filmie, a członków zespołu poprosił o wskazanie najpiękniejszych miejsc w Paryżu - kolejnym mieście, które było gospodarzem premiery smartfonów Huawei P30 i P30 Pro. W kolejnym etapie zabawy Sarsa, Karolina Pisarek, Jakob Kosel, Marta Wierzbicka, Damian Kordas oraz Natalia i Karolina prowadzące kanał Szparagi na YouTube mieli za zadanie pokazać bliskie im miejsca w Polsce. Ich relacje mogą być inspiracją dla innych uczestników konkursu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)