AndroidPodróże i transportPołączenia lotniczeRyanair – Najniższe ceny
Ryanair – Najniższe ceny ikona

Ryanair – Najniższe ceny3.173.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ryanair – Najniższe ceny to oficjalna aplikacja linii lotniczych. Program ułatwia podróże samolotami przewoźnika, pozwalając sprawdzić rozkład lotów, kupić bilet i odprawić się przez internet, a także wynająć hotel lub samochód w miejscu, do którego się udajemy. Znajdziemy w nim również informacje o promocjach cenowych, które pozwolą tanio polecieć do wielu zakątków Europy.

Program przeznaczony jest dla osób, które planują podróż z Ryanairem. Jego największym atutem jest fakt, że pozwala załatwić przez internet wiele formalności związanych z wyprawą. W aplikacji wyszukamy interesujące nas połączenie (wraz z datą przylotu oraz ewentualnej podróży powrotnej) i kupimy bilet, odprawimy się i pobierzemy kartę pokładową. Możemy również sprawdzić status lotów przewoźnika - wg daty lub wg numeru wybranego lotu.

Aplikacja zawiera też opcje, które ułatwią życie już po podróży. Za jej pomocą można bowiem skorzystać z dodatkowych usług Ryanair: wynajmu hotelu oraz samochodu. Tym zadaniom poświęcone są osobne kategorie w menu bocznym, wysuwanym z lewej strony ekranu.

Ponadto, w aplikacji znajdziemy rozwiązanie, które usprawni proces zakupu rezerwacji i przygotowania podróży. Każdą rezerwację można przypisać do profilu użytkownika w usłudze MyRyanair.com. Gdy zostanie wprowadzona rezerwacja pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu, cena automatycznie pojawi się na wyskakującym ekranie w aplikacji.

Ryanair – Najniższe ceny to dobrze wykonany, estetyczny program, z łatwym do opanowania interfejsem. Zawiera wszystkie informacje potrzebne pasażerowi linii lotniczych Ryainair.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentRyanair Ltd.
Liczba pobrań355
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Ryanair – Najniższe ceny ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)