AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie aktywnościS Health
S Health ikona

S Health6.26.2.003

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

S Health to aplikacja od Samsunga, której celem jest pomoc w dbaniu o zdrowy tryb życia. Początkowo była dostępna jedynie dla urządzeń tego producenta, teraz jednak może pobrać ją każdy z odpowiednią wersją systemu Android.

Aplikacja wspiera kilka różnych aktywność. Może monitorować nasz ruch, to co jemy i pijemy oraz sen. To od nas zależy, z których opcji będziemy chcieli korzystać i jakim celom sprostać. Dodatkową zaletą S Health jest w spółpraca z wieloma innymi aplikacjami, które potrafią udostępniać jej swoje dane. Za jej pomocą nie tylko odbędziemy trening fizyczny, ale też sprawdzimy czy nas sen był odpowiedni długi a ilość wypitych kaw nie przekraczała normy.

S Health wspiera również opaski i zegarki Samsunga, dzięki czemu możemy nieco dokładniej zbierać dane o naszym rytmie dnia. Choć aplikacja oferuje założenie konta w usłudze S Health to nie jest ono wymagane, aby z niej korzystać. Wszystkie dostępne w S Health moduły są dostępne za darmo, a dzięki wspomnianej współpracy z innymi aplikacjami otrzymujemy potężne centrum do zarządzania informacjami o tym jak dbamy o siebie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 236
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
S Health ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)