Safari 5.0.3 wydane, wkrótce promocja w App Store

Safari 5.0.3 wydane, wkrótce promocja w App Store

19.11.2010 11:20

Ukazała się aktualizacja przeglądarki Safari do wersji 5.0.3. Warto też przypomnieć o corocznej promocji Appvent Calendar oferującej darmowe aplikacje w sklepie App Store.

Programiści firmy Apple skupili się głównie na eliminacji błędów i ulepszeniu obecnych funkcji w Safari. Dzięki zmianom użytkownik może teraz uzyskiwać dokładniejsze wyniki w polu adresowym. Jest to możliwe dzięki funkcji Najczęściej odwiedzane. Poprawiono także wyniki uzyskiwane w Top Sites, obsługę wyszukiwarek na stronach Facebook i Netflix. Kolejne poprawki dotyczą między innymi korzystania z rozszerzeń dla Safari korzystających z JavaScript. Dodatki pojawiły się wraz z 5 wydaniem przeglądarki. Zmiany objęły obsługę usługi głosowej VoiceOver, wyeliminowano również błąd, który mógł powodować zasłanianie zawartości witryny przez treści dostarczane za pomocą wtyczki Flash 10.1.

Szczegółowe informacje na temat wprowadzonych zmian można znaleźć na stronach firmy Apple. Aktualizacja dostępna jest dla systemów Mac OS X (Tiger, Leopard, Snow Leopard), a także Windows (XP, Vista i 7). Safari 5.03 można pobrać z naszego vortalu.

Warto przy okazji przypomnieć o corocznej akcji Appvent Calendar, w ramach której klienci sklepu App Store mogą pobierać darmowe aplikacje. Adwentowy kalendarz rusza 1 grudnia. Każdego dnia do Świąt udostępniana będzie bezpłatnie jedna aplikacja w ramach promocji. Więcej wiadomości dostępnych jest na stronach promocji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)