Safari Technology Preview ikona

Safari Technology PreviewRelease 27 (Sierra)

macOSInternet i komunikacjaPrzeglądarki stron WWWSafari Technology Preview
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Safari Technology Preview to testowa wersja przeglądarki Safari, rozwijanej przez firmę Apple dla systemu Mac OS X. Dzięki niej można zapoznać się z nowościami, które trafią do kolejnej wersji programu. Safari Technology Preview jest aktualizowana co 2 tygodnie.

Dzięki Safari Technology Preview użytkownicy mogą sprawdzić, jakie nowości pojawią się w Safari na systemie OS X i iOS. Znalezione błędy można zgłaszać na stronie bugreport.apple.com po uprzednim zalogowaniu.

Safari Technology Preview można zainstalować obok stabilnej wersji Safari, z którą nie będzie dzielić danych i nie będzie kolidować. Wersja podglądowa będzie zachowywać pliki tymczasowe i ciasteczka w innym miejscu niż stabilna Safari. Historia przeglądania, hasła i zakładki będą synchronizowane przez konto iCloud.

Udostępnij
Safari Technology Preview Release 27 (Sierra)wersja stabilna (Mac)
Safari Technology PreviewRelease 12 (El Capitan)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań420
Data aktualizacji12 wrz 2016
Rozmiar pliku62.62 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Safari Technology Preview ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)