SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród3.0

WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówSAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowany, całkowicie polskojęzyczny program służący do samodzielnego i kompleksowego planowania i urządzania domu i ogrodu. Program pozwala w prosty sposób tworzyć bryłę domu od podłogi aż po dach, zaprojektować układ pomieszczeń, drzwi i okna, kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia. Następnie można zaprojektować wnętrze domu i jego otoczenie wraz z ogrodem. Do dyspozycji użytkownika oddana jest biblioteka ponad 2800 elementów wyposażenia, roślin, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń itp. Każdy obiekt można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów. Biblioteka dostępnych obiektów może być także poszerzana o własne, samodzielnie zaprojektowane (jest to możliwe z poziomu programu). Gotowy projekt można przy pomocy modułu wizualizacyjnego obejrzeć z dowolnego miejsca, przy różnym oświetleniu.

Najważniejsze zmiany w stosunku do poprzedniej wersji: - Wczytywanie i obsługa zdjęć - Obsługa wielu budynków - Obsługa balkonów i antresoli - Nowy Interfejs - Łatwiejsza obsługa - Nowy renderer Uwaga! SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród jest najbardziej rozbudowanym ale też i najdroższym programem z serii "SAM ZAPROJEKTUJ". Informacje na temat innych odmian programu można uzyskać na stronie internetowej producenta polskiej wersji programu.

Udostępnij
SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród 3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
ProducentL.K. Avalon
Liczba pobrań397 175
Data aktualizacji5 gru 2010
Rozmiar pliku21.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (117)