WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówSAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród

SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród3.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rozbudowany, całkowicie polskojęzyczny program służący do samodzielnego i kompleksowego planowania i urządzania domu i ogrodu. Program pozwala w prosty sposób tworzyć bryłę domu od podłogi aż po dach, zaprojektować układ pomieszczeń, drzwi i okna, kolor i fakturę poszczególnych detali elewacji i wykończenia. Następnie można zaprojektować wnętrze domu i jego otoczenie wraz z ogrodem. Do dyspozycji użytkownika oddana jest biblioteka ponad 2800 elementów wyposażenia, roślin, wyposażenia ogrodów, małej architektury, ogrodzeń itp. Każdy obiekt można skalować, zmieniać kolor i fakturę detali, jasność i wiele innych parametrów. Biblioteka dostępnych obiektów może być także poszerzana o własne, samodzielnie zaprojektowane (jest to możliwe z poziomu programu). Gotowy projekt można przy pomocy modułu wizualizacyjnego obejrzeć z dowolnego miejsca, przy różnym oświetleniu.

Najważniejsze zmiany w stosunku do poprzedniej wersji: - Wczytywanie i obsługa zdjęć - Obsługa wielu budynków - Obsługa balkonów i antresoli - Nowy Interfejs - Łatwiejsza obsługa - Nowy renderer Uwaga! SAM ZAPROJEKTUJ Dom, Wnętrze i Ogród jest najbardziej rozbudowanym ale też i najdroższym programem z serii "SAM ZAPROJEKTUJ". Informacje na temat innych odmian programu można uzyskać na stronie internetowej producenta polskiej wersji programu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.17 ocen
Twoja ocena
ProducentL.K. Avalon
Liczba pobrań399 004
Data aktualizacji5 gru 2010
Rozmiar pliku21.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (117)