WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSamsung Data Migration
Samsung Data Migration ikona

Samsung Data Migration4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Samsung Data Migration to przydatne i bardzo proste narzędzie stworzone głównie z myślą o posiadaczach nowych dysków SSD firmy Samsung. Z jego pomocą, w zaledwie 3 krokach, przeniesiemy niemal automatycznie wszystkie istniejące już na naszym dysku dane do nowego magazynu danych.

Oprogramowanie daje nam możliwość sklonowania pełnej zawartości standardowego dysku twardego, a w przypadku kiedy pojemność nowego dysku SSD jest niewystarczająca aby pomieścić wszystkie dane umożliwia ono użytkownikowi definiowanie plików, które zostaną uwzględnione podczas procesu migracji. Korzystając z Samsung Data Migration przeniesiemy na nowy dysk zarówno system operacyjny, jak również zainstalowane w nim aplikacje i gry, zgromadzone multimedia, dokumenty i wszelakie inne typy plików. Narzędzie automatycznie tworzy partycję systemową, kolejne woluminy mogą być dowolnie tworzone przez użytkownika zgodnie z jego uznaniem.

Największym atutem programu jest jego banalna obsługa (pomimo braku polskiej wersji językowej) oraz fakt, iż pozwala on zaoszczędzić czas, który przeznaczyć musielibyśmy na ręczne przenoszenie danych lub instalację systemu na nowym nośniku SSD. Konfiguracja narzędzia ogranicza się w zasadzie jedynie do zdefiniowania dysku wejściowego i wyjściowego, na który zostaną skopiowane nasze pliki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań10 117
Data aktualizacji3 sie 2020
Rozmiar pliku61.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Samsung Data Migration ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)