Samsung Galaxy S10 i S10+ – nowe zdjęcia zdradzają kilka ważnych szczegółów

Samsung Galaxy S10 i S10+ – nowe zdjęcia zdradzają kilka ważnych szczegółów

Zdjęcia Samsunga Galaxy S10 i S10+ pojawiły się w internecie. (depositphotos)
Zdjęcia Samsunga Galaxy S10 i S10+ pojawiły się w internecie. (depositphotos)
24.01.2019 18:26

Południowokoreański producent będzie musiał się naprawdę postarać, aby zaskoczyć fanów 20 lutego. Wówczas ma odbyć się oficjalna premiera nowego flagowego smartfonu – Samsunga Galaxy S10, który prawdopodobnie zadebiutuje w trzech podstawowych wariantach. Mimo iż do premiery pozostał prawie miesiąc, to zdążyliśmy już poznać naprawdę sporo szczegółów.

Galaxy S10 i S10+ na nowych zdjęciach

Galaxy S10 pojawił się już wcześniej na zdjęciu udostępnionym przez Evana Blassa. Wówczas znaczna część interfejsu była zamazana, aczkolwiek widoczne było nowe podejście do montowania przedniej kamerki. Nowe zdjęcia potwierdzają, że faktycznie Galaxy S10, a także większy S10+, otrzyma otwór w ekranie, w którym zostanie umieszczona przednia kamera.

źródło: allaboutsamsung.de
źródło: allaboutsamsung.de

Co ciekawe, S10 i S10+ różnią się zastosowanym otworem w ekranie. W przypadku mniejszego wariantu użytkownik otrzyma pojedynczą kamerę. Z kolei w S10+ moduł przedniego aparatu będzie składał się z dwóch soczewek. Drugi obiektyw może być używany do uzyskania lepszego efektu rozmycia tła lub będzie dysponował szerszym polem widzenia, aby umożliwić robienie grupowych selfie.

źródło: allaboutsamsung.de
źródło: allaboutsamsung.de

Prawdopodobnie główna kamera będzie identyczna w obu modelach. Na zdjęciach widać, że zarówno S10, jak i S10+, będą dysponować aż trzema obiektywami umieszczonymi z tyłu obudowy. Można więc spodziewać się dodatkowych funkcji związanych z robieniem zdjęć oraz poprawy samej jakości zdjęć względem poprzednika. Chociaż trzeba przyznać, że już Galaxy S9 prezentował w tym aspekcie topowy poziom.

źródło: allaboutsamsung.de
źródło: allaboutsamsung.de

Na zdjęciach widoczny jest również dolny bok obu urządzeń. Ujęcie potwierdza, że Samsung nie rezygnuje jeszcze z minijacka – brawo! Obok umieszczone zostało złącze USB typu C, a także maskownica głośnika.

Samsung Galaxy S10 w trzech wariantach

Na nowych zdjęciach widoczne są dwie wersje Galaxy S10. Jednakże, według poprzednich informacji, nowy smartfon Samsunga ma zadebiutować w trzech wariantach. Obok dwóch opisanych wyżej, do sprzedaży ma zostać wprowadzony jeszcze S10 Lite. Otrzyma on 5,8-calowy wyświetlacz, będzie więc najmniejszym z rodziny. Galaxy S10 ma bowiem dysponować 6,1-calowym ekranem, z kolei S10+ dostanie aż 6,4-calowy wyświetlacz.

Sercem będzie autorski procesor Samsung Exynos 9820. Prawdopodobnie w wersji skierowanej na rynek amerykański pojawi się jednak Snapdragon 855. Co ciekawe, nieoficjalne testy wskazują, że większą wydajność zapewni ten drugi układ. Zmiany mają zajść także w kwestii zabezpieczeń biometrycznych. Samsung ma zrezygnować z systemu rozpoznawania twarzy i skanera tęczówki oka. W zamian klienci otrzymują czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)