MacOSNarzędziaObsługa urządzeń mobilnychSamsung Kies
Samsung Kies ikona

Samsung Kies3.1.0.15094_7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Samsung Kies to program do zarządzania urządzeniem mobilnym firmy Samsung z poziomu komputera. Z jego pomocą można zrobić kopię zapasową danych, zgrać zdjęcia na komputer, zaktualizować system i tym podobne.

Po podłączeniu urządzenia mobilnego do programu Kies, czy to kablem, czy bezprzewodowo po włączeniu w programie opcji Kies via WiFi. Program poda informacje o pamięci urządzenia, pozwoli przeglądać pliki i poinformuje o dostępnych aktualizacjach oraz pozwoli je zainstalować.

Opcje synchronizacji ograniczają się do utrzymania w porządku zawartości kalendarzy na urządzeniu i w programie iCal, a także przeniesienia kontaktów między książkami adresowymi. Dzięki Kiesowi można także szybko przenosić multimedia między komputerem i urządzeniem. Program automatycznie znajduje filmy, pliki muzyczne i zdjęcia na każdym z nich i zapisuje je w bibliotece, umożliwiając synchronizację.

Samsung Kies zadba także o tworzenie kopii zapasowych danych osobistych, multimediów i różnych ustawień urządzenia mobilnego. Można zachować i w każdej chwili odtworzyć nie tylko kontakty i multimedia, ale także alarmy, rejestr połączeń, dzwonki, notatki, ustawienia poczty, preferencje ekranu startowego i WiFi.

Przed uruchomieniem program poprosi o wskazanie, gdzie znajdują się biblioteki multimedialne, które ma skanować i z których pliki będzie przenosić na telefon bądź tablet. Istnieje ryzyko, że po instalacji Kiesa przestanie działać program Android File Transfer (AFT).

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 587
Data aktualizacji21 lut 2017
Rozmiar pliku38.70 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Samsung Kies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)