bDUhDeMl
Samsung Max ikona

Samsung Max4.2.67

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Samsung Max to następca zarzuconej Opery Max, przeznaczony do „promowania oszczędzania danych mobilnych i zarządzania prywatnością w aplikacjach”.

bDUhDeMn

Oferowany tu mechanizm Wi-Fi security ma pomóc przy korzystaniu ze wszystkichotwartych, niezaufanych czy bliżej nieznanych hotspotów, poprzezwłączane za jednym dotknięciem szyfrowanie, blokowanie trackerówi maskowanie DNS. Funkcje te można też włączyć na swoimpołączeniu komórkowym, zwiększając w ten sposób prywatność ibezpieczeństwo korzystania z sieci.

Tryb oszczędzania danych pozwala zaś ograniczyć ruch sieciowydo minimum, poprzez wskazywanie na najbardziej internetożerneaplikacje, inteligentne wyszukiwanie okazji do ograniczeniatransferu, oraz kompresowanie obrazków, zdjęć, stron internetowychi multimediów nie tylko w przeglądarce, ale też w innychaplikachach mobilnych. Dodatkowo użytkownik może zarządzaćzużyciem danych przez określone aplikacje i blokować przesyłaniedanych w tle.

Aplikacja jest darmowa, tzn. nie jest – płacimy za niąoglądaniem reklam. Możemy też włączyć tryb premium, wktórym dostajemy dodatkowe funkcje zarządzania aplikacją inieograniczoną możliwość korzystania z funkcji ochronnych. Wiąże się to jednak z powiększeniem powierzchni reklamowej. W trybie premium reklamy sąwyświetlane także na ekranie blokady telefonu, co prawda tylkowtedy, kiedy jest on podłączony do ładowania.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań212
Data aktualizacji31 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
Samsung Max ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUhDeMS
bDUhDeNj