AndroidNarzędziaInne narzędziaSamsung Max
Samsung Max ikona

Samsung Max4.6.26

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Samsung Max to następca zarzuconej Opery Max, przeznaczony do „promowania oszczędzania danych mobilnych i zarządzania prywatnością w aplikacjach”.

Oferowany tu mechanizm Wi-Fi security ma pomóc przy korzystaniu ze wszystkich otwartych, niezaufanych czy bliżej nieznanych hotspotów, poprzez włączane za jednym dotknięciem szyfrowanie, blokowanie trackerów i maskowanie DNS. Funkcje te można też włączyć na swoim połączeniu komórkowym, zwiększając w ten sposób prywatność i bezpieczeństwo korzystania z sieci.

Tryb oszczędzania danych pozwala zaś ograniczyć ruch sieciowy do minimum, poprzez wskazywanie na najbardziej internetożerne aplikacje, inteligentne wyszukiwanie okazji do ograniczenia transferu, oraz kompresowanie obrazków, zdjęć, stron internetowych i multimediów nie tylko w przeglądarce, ale też w innych aplikachach mobilnych. Dodatkowo użytkownik może zarządzać zużyciem danych przez określone aplikacje i blokować przesyłanie danych w tle.

Aplikacja jest darmowa, tzn. nie jest – płacimy za nią oglądaniem reklam. Możemy też włączyć tryb premium, w którym dostajemy dodatkowe funkcje zarządzania aplikacją i nieograniczoną możliwość korzystania z funkcji ochronnych. Wiąże się to jednak z powiększeniem powierzchni reklamowej. W trybie premium reklamy są wyświetlane także na ekranie blokady telefonu, co prawda tylko wtedy, kiedy jest on podłączony do ładowania.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań228
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Samsung Max ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)