Samsung pokaże składany smartfon jeszcze w tym roku. Prezes firmy potwierdza plotki

Samsung pokaże składany smartfon jeszcze w tym roku. Prezes firmy potwierdza plotki

DJ Koh podczas premiery Samsungów S9 i S9+
DJ Koh podczas premiery Samsungów S9 i S9+
Oskar Ziomek
04.09.2018 15:00, aktualizacja: 04.09.2018 15:20

Pojawiają się nowe informacje w sprawie składanego smartfonu produkcji Samsunga, o którym plotki obecne są w mediach coraz częściej co najmniej od kilku miesięcy. Po długim czasie domniemań, przecieków i zdjęć, które teoretycznie mogą przedstawiać prototypowe wersje urządzenia, w końcu nadszedł czas na interesujące konkrety. Jak informuje serwis CNBC, nowy składany smartfon zostanie po raz pierwszy pokazany światu jeszcze w tym roku. Co jednak istotne, źródłem tej informacji jest sam DJ Koh, prezes Samsunga.[img=g_--x--_-_x8706e0b6-7264-48e3-afa9-6b72ba42d8ba]Urządzenie może zostać zapowiedziane najprawdopodobniej w listopadzie, podczas konferencji Samsunga kierowanej do deweloperów. Obecnie większość prac nad smartfonem może już więc dobiegać końca, choć z drugiej strony DJ Koh zaznacza, że obecnie firma skupia się nad tym, w jaki sposób wyraźnie odróżnić nowe urządzenie od obecnych już na rynku tabletów. Przypomnijmy, nowy smartfon Samsunga, który według przecieków dostanie nazwę Galaxy X, ma być wyposażony w składany, pojedynczy wyświetlacz i nie być przy tym zlepkiem dwóch klasycznych, sztywnych ekranów zamontowanych w obudowach złączonych typowymi zawiasami.

Jeśli pierwsze zapowiedzi faktycznie pojawią się w listopadzie podczas wspomnianej konferencji, prawdopodobnie będą dotykać także tematyki obsługi urządzenia i metod tworzenia aplikacji w taki sposób, by nawigacja była wygodna i zgodna z wizją Samsunga.

Warto wyraźnie zaznaczyć, że obiecywany na ten rok pokaz składanego smartfona może być związany tylko z ogólnym zarysem urządzenia. Samsung chce zapewne udowodnić, że prace w zakresie domniemanego Galaxy X rzeczywiście trwają i że wkrótce takie urządzenie trafi na rynek. Na razie oczywiście nie wiadomo, kiedy będzie można się spodziewać oficjalnej prezentacji, ani tym bardziej dostępności produktu w sklepach.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)