Samsung Safety Screen ikona

Samsung Safety Screen1.1.3

AndroidNarzędziaInne narzędziaSamsung Safety Screen
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Samsung Safety Screen to program, który służy do ochrony wzroku użytkownika przed negatywnymi skutkami korzystania ze smartfonu lub tabletu. Aplikacja wyświetla powiadomienie, gdy trzymamy urządzenie zbyt blisko twarzy.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu możemy ustawić hasło, co zagwarantuje, że aplikacja nie zostanie przypadkowo wyłączona. Następnie program działa w tle i skanuje otoczenie za pomocą przedniej kamery urządzenia. Gdy uzna, że trzymamy je zbyt blisko twarzy, wyświetli powiadomienie na ekranie (w języku angielskim) alarmujące, że należy nieco je odsunąć. Gdy to zrobimy, wówczas pojawi się kolejne powiadomienie z informacją, że zachowujemy dobrą odległość urządzenia od oczu.

Program jest adresowany głównie do dzieci korzystających z urządzeń mobilnych, co widać choćby po stylu powiadomienia, na którym zobaczymy kosmicznego stwora. Ale może być przydatny również dla osób dorosłych, które chcą dbać o wzrok podczas pracy ze smartfonem lub tabletem. Minusem jest zaś fakt, że Samsung Safety Screen przez cały czas pracuje tle, co może odbić się negatywnie na stanie akumulatora urządzenia.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań211
Data aktualizacji21 lip 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Samsung Safety Screen ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)