SanityCheck Home Edition ikona

SanityCheck Home Edition3.51 Build 35131226

WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceSanityCheck Home Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SanityCheck Home Edition to darmowa wersja narzędzie przeznaczonego do użytku domowego, za pomocą którego przeskanujemy system na obecność szkodliwych komponentów, takich jak malware i rootkity. Sam w sobie nie usunie on jednak wykrytych szkodników, a jedynie o nich poinformuje.

Program jest jednak znacznie potężniejszy i nie ogranicza się do wykrywania wspomnianych rootkitów i malware, ale radzi sobie również z rozmaitymi wirusami, trojanami, spyware i innymi szkodliwymi aplikacjami. Po uruchomieniu SanityCheck Home Edition wystarczy wcisnąć zielony przycisk Analyze, aby program zaczął gruntowne skanowanie systemu pod kątem szkodliwego kodu, ukrytych procesów, plików, a nawet zmodyfikowanych wersji sterowników, do których doczepiony może być szkodnik.

Po zakończeniu skanowania, SanityCheck Home Edition przedstawia listę zawierającą wykryte nieprawidłowości, w której ujęte są nazwy plików, informacja o przyczynie wykrycia oraz dalsze dane zawierające ścieżkę do aplikacji oraz link do wyszukiwania danego programu w wyszukiwarce Google. Dla poprawnej analizy raportu, użytkownik powinien dysponować odpowiednią wiedzą, przez co program nie nadaje się do użytku przez mniej zaawansowane osoby.

Udostępnij
SanityCheck Home Edition 3.51 Build 35131226wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań158
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku3.05 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SanityCheck Home Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)