bDTThgAB
SanityCheck Home Edition ikona

SanityCheck Home Edition3.51

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SanityCheck Home Edition to darmowa wersja narzędzie przeznaczonego do użytku domowego, za pomocą którego przeskanujemy system na obecność szkodliwych komponentów, takich jak malware i rootkity. Sam w sobie nie usunie on jednak wykrytych szkodników, a jedynie o nich poinformuje.

bDTThgAD

Program jest jednak znacznie potężniejszy i nie ogranicza się do wykrywania wspomnianych rootkitów i malware, ale radzi sobie również z rozmaitymi wirusami, trojanami, spyware i innymi szkodliwymi aplikacjami. Po uruchomieniu SanityCheck Home Edition wystarczy wcisnąć zielony przycisk Analyze, aby program zaczął gruntowne skanowanie systemu pod kątem szkodliwego kodu, ukrytych procesów, plików, a nawet zmodyfikowanych wersji sterowników, do których doczepiony może być szkodnik.

Po zakończeniu skanowania, SanityCheck Home Edition przedstawia listę zawierającą wykryte nieprawidłowości, w której ujęte są nazwy plików, informacja o przyczynie wykrycia oraz dalsze dane zawierające ścieżkę do aplikacji oraz link do wyszukiwania danego programu w wyszukiwarce Google. Dla poprawnej analizy raportu, użytkownik powinien dysponować odpowiednią wiedzą, przez co program nie nadaje się do użytku przez mniej zaawansowane osoby.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SanityCheck Home Edition 3.51wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań153
Data aktualizacji27 gru 2017
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SanityCheck Home Edition ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTThgBi
bDTThgBz