WindowsGryAkcja i strzelankiSavage 2: A Tortured Soul

Savage 2: A Tortured Soul

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Savage 2 to rozszerzona edycja popularnego Savage: The Battle for Newerth, a zarazem jedna z najbardziej innowacyjnych produkcji MMO. Tytuł łączy w sobie elementy gry akcji, strategii oraz cRPG. Przenosi on nas do fantastycznej krainy Newerth, gdzie ludzie (Legion) nieustannie toczą walkę z piekielnymi bestiami (Horda). Po dołączeniu do serwera przystępujemy do jednej z dwóch grup (każda liczy maksymalnie 32 osoby), po czym wybieramy typ postaci. Możemy zdecydować się na samodzielną rozgrywkę i rozwój naszego bohatera lecz prawdziwą frajdę przynosi przystąpienie do kilkuosobowej drużyny.

Na początku sesji wybieramy dowódcę, a pozostałym przyporządkowujemy odpowiednie funkcje, od zwykłego wojownika po zwiadowcę. Odtąd liczy się już tylko gra zespołowa, pozwalająca na skuteczny rozrost własnej bazy przy jednoczesnym niszczeniu budynków przeciwnika. Im większa dyscyplina oraz wzajemna współpraca, tym większe szanse na wygraną. Zwiadowcy wypatrują wrogich oddziałów, uzdrowiciele zapewniają ochronę żołnierzom, budowniczy wznoszą kolejne konstrukcje, natomiast kapitan drużyny je rozmieszcza i sprawuje ogólną pieczę nad polem walki. Gracze w zależności od pełnionej funkcji, mają do wyboru widok pierwszoosobowy, trzecioosobowy bądź strategiczny. Za postępy jesteśmy nagradzani złotem, które możemy wpłacić do budżetu drużyny bądź wydać na rozwój własnej postaci. W tym drugim przypadku, mamy do wyboru nowe uzbrojenie, jak też całą gamę czarów i umiejętności specjalnych. Awans na kolejne poziomy pozwala też przyporządkować punkty do cech takich jak odwaga, zręczność, siła lub inteligencja. Tytuł oferuje również ciekawy system walki, na który składa się między innymi parowanie ataków wroga, a także liczne kombosy. Większość postaci dysponuje również bronią palną oraz zaklęciami.

Savage 2 jest produkcją darmową lecz wykorzystującą system mikrotransakcji. Za wyświetlanie obrazu odpowiada tu technologia K2 Engine, a za fizykę AGEIA PhysX. Dużą zaletą tytułu jest przystępny samouczek i działający w tle system porad głosowych, który znacznie pomaga użytkownikom stawiającym pierwsze kroki w świecie gry.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
ProducentS2 Games
Liczba pobrań3 396
Data aktualizacji3 cze 2011
Rozmiar pliku1043.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)