SBM2 ikona

SBM22.1.0.23

WindowsFirmaPakiety do prowadzenia firmySBM2
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SBM2 to rozbudowany program do prowadzenia firmy. Obejmuje między innymi obsługę sprzedaży, księgi przychodów i rozchodów, składek ubezpieczeń oraz rozliczeń PIT.

Interfejs programu oparty został na funkcjonalnej wstążce. Liczne opcje związane m.in. z prowadzeniem rejestrów, baz danych i tworzeniem raportów, zostały posegregowane pomiędzy kolejne kategorie wstążki, by łatwiej się pomiędzy nimi poruszać. Główne zakładki to Sprzedaż i Zakup, Magazyn, Księgowość, Samochód, Słowniki, Ustawienia oraz Raporty.

Opcje programu pozwalają w szerokim zakresie dostosować jego działanie do indywidualnych potrzeb. Kontrolowane są przede wszystkim domyślne elementy wybranych druków (np. związanych z ubezpieczeniami) oraz połączenia z bazami danych.

Warto dodać, iż program dostępny jest również w darmowej wersji, która kierowana jest do małych przedsiębiorstw, wystawiających maksymalnie 10 dokumentów sprzedaży miesięcznie.

Uwaga!

  • Demonstracyjna wersja testowa funkcjonuje do czasu wystawienia łącznie 30 dokumentów.
  • Domyślnym loginem i hasłem w programie jest słowo „szef”.
Udostępnij
SBM2 2.1.0.23wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 049
Data aktualizacji23 sty 2018
Rozmiar pliku26.43 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SBM2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)