bEaBZHbF
Scanbot - PDF Document Scanner ikona

Scanbot - PDF Document Scanner7.9.1.rc-gp-free(310)

Strona głównaAndroidBiuro i firmaSkanowanie i OCRScanbot - PDF Document Scanner
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Scanbot pomaga w skanowaniu dokumentów za pomocą kamery wbudowanej w nasz telefon. Posiada prosty i intuicyjny interfejs, a do tego możliwość synchronizacji z prawie wszystkimi popularnymi chmurami.

bEaBZHbH

W możliwości aplikacji wprowadza nas kilkustronicowy samouczek. Po zapoznaniu się z nim przechodzimy bezpośrednio do okna skanera. Wystarczy najechać na dokument by po chwili aplikacja sama dopasowała odpowiednie ramy. Jeżeli z jakichś powodów robi to źle (np. zbyt słabe światło) zdjęcie możemy przyciąć ręcznie.

Gdy stwierdzimy, że zeskanowaliśmy w wszystkie niezbędne treści możemy je zapisać w formacie .jpg bądź .pdf a następnie wysłać do jednej z wielu popularnych chmur. Scanbot wspiera między innymi: iCloud Drive, Dropbox, Box, Evernote, Dysk Google czy też OneDrive. Poza skanowaniem tekstu, program potrafi także skanować kody QR. Na tym kończą się darmowe możliwości aplikacji.

Wersja premium oferuje dodatkowo skaner OCR, inteligentne nazywanie plików czy też nowe motywy. Niestety w przeciwieństwie do edycji iOS zabrakło polskiej wersji językowej. Jednak nawet bez tych dodatków Scanbot bardzo dobrze spełnia swoją rolę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producentdoo GmbH
Liczba pobrań804
Data aktualizacji10 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Scanbot - PDF Document Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEaBZHcm
bEaBZHcD