Screen CAM5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Screen WMV CAM to niewielkie narzędzie, za pomocą którego możemy nagrać wszystko to, co robimy na pulpicie - tym samym możemy tworzyć w prosty sposób filmiki instruktażowe lub nagrywać trwającą rozgrywkę lub streamowane wideo.

Screen WMV CAM program posiada prosty, ale funkcjonalny interfejs składający się z dwóch części: samego okna aplikacji, w którym możemy ustawiać rozmaite opcje oraz mieć podgląd na aktualne ustawienia, a także drugiego okna podglądowego, ukazującego jaki fragment pulpitu będzie nagrywany. Rejestrować możemy zarówno konkretny fragment, aktywne okno bądź też pełen ekran. Wynik zapisywany jest w formacie WMV.

Screen WMV CAM pozwala na zapisanie obrazu z dźwiękiem pochodzącym albo z samych aplikacji, albo tylko z mikrofonu, a wśród dostępnych dodatkowo opcji warto wymienić możliwość wyróżnienia kursora, pojedynczych kliknięć czy też dodanie własnego znaku wodnego do pliku wideo. Poza tym zapisane materiały możemy zachować w wielu wartościach FPS, czyli klatek na sekundę - do wyboru są opcje od 4 aż do 60 klatek.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Dodatkowo ta wersja automatycznie dodaje znak wodny producenta do plików wynikowych.
Udostępnij
Screen CAM 5.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSProsoft
Liczba pobrań231
Data aktualizacji13 gru 2017
Rozmiar pliku4.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)