Screen To Gif ikona

Screen To Gif2.37.1

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoScreen To Gif
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Screen To Gif to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której stworzymy animowane GIF-y poprzez rejestrowanie wykonywanych przez nas czynności na ekranie komputera. Jak na naprawdę niewielki program cechuje się on całkiem sporą liczbą opcji i możliwości.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, aczkolwiek pierwsze spotkanie z nią może być nieco mało intuicyjne - okno aplikacji pełni nie tylko zwyczajową rolę, dając dostęp do przycisków rozpoczęcia i zakończenia nagrywania oraz opcji programu, ale stanowi wizualizację rejonu, który będzie nagrywany. Dopasowując wielkość i położenie tego okna decydujemy, jaki fragment ekranu będzie ujęty podczas nagrywania. Sam ten proces jest szybki i łatwy m.in. dzięki skrótom klawiszowym, które możemy spersonalizować.

Nagraną sekwencję poddajemy małej edycji przez stworzeniem animacji GIF. Opcji na tym etapie jest zaskakująco wiele jak na tak małą aplikację, a wśród nich warto wymienić chociażby dodawanie tekstu, osobnych klatek animacji (grafiki lub tekst), możliwość eksportu poszczególnych klatek, a nawet filtry rozmywające, pikselizujące lub dodające efekt sepii. Artyści mogą nawet chwycić za "kursor" i w trybie Free Drawing własnoręcznie narysować stosowne elementy.

Udostępnij
Screen To Gif 2.37.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNicke Manarin
Liczba pobrań2 299
Data aktualizacji16 sie 2022
Rozmiar pliku71.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Screen To Gif ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)