WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoScreen To Gif
Screen To Gif ikona

Screen To Gif2.37.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Screen To Gif to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której stworzymy animowane GIF-y poprzez rejestrowanie wykonywanych przez nas czynności na ekranie komputera. Jak na naprawdę niewielki program cechuje się on całkiem sporą liczbą opcji i możliwości.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, aczkolwiek pierwsze spotkanie z nią może być nieco mało intuicyjne - okno aplikacji pełni nie tylko zwyczajową rolę, dając dostęp do przycisków rozpoczęcia i zakończenia nagrywania oraz opcji programu, ale stanowi wizualizację rejonu, który będzie nagrywany. Dopasowując wielkość i położenie tego okna decydujemy, jaki fragment ekranu będzie ujęty podczas nagrywania. Sam ten proces jest szybki i łatwy m.in. dzięki skrótom klawiszowym, które możemy spersonalizować.

Nagraną sekwencję poddajemy małej edycji przez stworzeniem animacji GIF. Opcji na tym etapie jest zaskakująco wiele jak na tak małą aplikację, a wśród nich warto wymienić chociażby dodawanie tekstu, osobnych klatek animacji (grafiki lub tekst), możliwość eksportu poszczególnych klatek, a nawet filtry rozmywające, pikselizujące lub dodające efekt sepii. Artyści mogą nawet chwycić za "kursor" i w trybie Free Drawing własnoręcznie narysować stosowne elementy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentNicke Manarin
Liczba pobrań2 708
Data aktualizacji16 sie 2022
Rozmiar pliku71.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Screen To Gif ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)