screenSHU ikona

screenSHU3.0.5

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuscreenSHU
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

screenSHU to niewielkie narzędzie, służące do sprawnego tworzenia i udostępniania online zrzutów ekranu.

Program pozwala swobodnie tworzyć zrzuty całego ekranu lub wskazanego przez nas obszaru, np. okna dowolnej aplikacji. Tuż po stworzeniu screena jest on automatycznie wysyłany na zewnętrze serwery, dzięki czemu możemy go łatwo udostępnić znajomym (link do obrazu dostępny jest w górnej części okna) lub opublikować w formie wpisu na Facebooku i Twitterze. Sam proces zapisywania grafiki w chmurze obliczeniowej zajmuje, jak podają twórcy narzędzia, niespełna sekundę.

W ręce użytkownika programu screenSHU trafia także zestaw narzędzi do podstawowej obróbki stworzonego zrzutu ekranu. Przy ich użyciu nałożymy na screeny efekt rozmycia, zakreślimy istotne elementy, narysujemy dowolny kształt, dodamy tekst, strzałki lub takie figury geometryczne jak koło, okrąg, prostokąt czy linie. Narzędzie doskonale sprawdza się podczas tworzenia grafiki, mogącej być częścią prezentacji multimedialnych, szkoleń itp.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.69 ocen
Twoja ocena
ProducentscreenSHU
Liczba pobrań133 925
Data aktualizacji30 mar 2017
Rozmiar pliku39.58 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
screenSHU ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)