WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoScreenVirtuoso PRO
ScreenVirtuoso PRO ikona

ScreenVirtuoso PRO4.6.1.3195

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ScreenVirtuoso PRO to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z pulpitu. Przy użyciu aplikacji możemy przechwytywać wszystko to co się dzieje na ekranie monitora, a także konwertować utworzone pliki wideo w dowolnym formacie (AVI, FLV, SWF, MPEG i WMV).

Program umożliwia przechwytywanego całego ekranu pulpitu, dowolnego jego fragmentu lub aktywnej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu nagrywania, użytkownicy mogą ustawić odpowiedni format zapisu i jakość obrazu, prędkość wyświetlanego obrazu (FPS) oraz katalog docelowy na dysku twardym.

ScreenVirtuoso pozwala również na dodawanie adnotacji (w postaci dymków), za pomocą których możemy komentować poszczególne sceny i fragmenty w utworzonym materiale wideo. Oprócz tego znajdziemy w nim też rozbudowane narzędzie Mr. Captor do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytywania nieruchomych obrazów, a także do wyodrębniania obrazów z plików EXE i DLL.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć specjalnego trybu Watch & Decide, który automatycznie zatrzymuje proces nagrywania sekwencji wideo jeśli nic się nie dzieje na ekranie monitora, a wznawia go w momencie kiedy zachodzą jakieś istotne zmiany na pulpicie. ScreenVirtuoso doskonale nadaje się do tworzenia prezentacji, wideo-poradników oraz różnych demonstracji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 298
Data aktualizacji12 cze 2012
Rozmiar pliku6.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
ScreenVirtuoso PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)