ScreenVirtuoso PRO ikona

ScreenVirtuoso PRO4.6.1.3195

WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoScreenVirtuoso PRO
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ScreenVirtuoso PRO to rozbudowany program do nagrywania sekwencji wideo z pulpitu. Przy użyciu aplikacji możemy przechwytywać wszystko to co się dzieje na ekranie monitora, a także konwertować utworzone pliki wideo w dowolnym formacie (AVI, FLV, SWF, MPEG i WMV).

Program umożliwia przechwytywanego całego ekranu pulpitu, dowolnego jego fragmentu lub aktywnej aplikacji. Przed rozpoczęciem procesu nagrywania, użytkownicy mogą ustawić odpowiedni format zapisu i jakość obrazu, prędkość wyświetlanego obrazu (FPS) oraz katalog docelowy na dysku twardym.

ScreenVirtuoso pozwala również na dodawanie adnotacji (w postaci dymków), za pomocą których możemy komentować poszczególne sceny i fragmenty w utworzonym materiale wideo. Oprócz tego znajdziemy w nim też rozbudowane narzędzie Mr. Captor do wykonywania zrzutów ekranowych, przechwytywania nieruchomych obrazów, a także do wyodrębniania obrazów z plików EXE i DLL.

W jego zasobach nie mogło zabraknąć specjalnego trybu Watch & Decide, który automatycznie zatrzymuje proces nagrywania sekwencji wideo jeśli nic się nie dzieje na ekranie monitora, a wznawia go w momencie kiedy zachodzą jakieś istotne zmiany na pulpicie. ScreenVirtuoso doskonale nadaje się do tworzenia prezentacji, wideo-poradników oraz różnych demonstracji.

Udostępnij
ScreenVirtuoso PRO 4.6.1.3195 wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 288
Data aktualizacji12 cze 2012
Rozmiar pliku6.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
ScreenVirtuoso PRO ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)