WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuScreeny Free

Screeny Free4.9.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Screeny Free to narzędzie do robienia zrzutów ekranu i nagrywania screencastów, dające możliwość edytowania przechwyconego materiału przed zapisem w wybranej rozdzielczości i parametrach

Aplikacja pozwala na zrobienie zrzutów całego ekranu jak i aktywnego okna, a także zrzutów kształtu (prostokąty, okręgi, ręcznie zakreślone powierzchnie), całej zawartości przewijalnych okien (np. przeglądarki), struktur menu, kontrolek Windowsa czy okien konsoli – zarówno bezpośrednio, jak i z określonym opóźnieniem.

Do tego dostajemy możliwość edycji przechwyconych grafik, dodawania efektów, strzałek, clipartów, cieni i ramek. Przygotowany tak zrzut wyeksportować można do obrazka (PNG, GIF lub JPG), dokumentu PDF czy Microsoft Office, wysłać jako załącznik, otworzyć w domyślnej aplikacji, czy wydrukować.

Screeny może nagrać też screencasty – zakładka Video daje dostęp do mechanizmów nagrywania zawartości ekranu czy okna (wraz z dźwiękiem), a także tablicy, po której można pisać, by uzupełnić nagrywaną z ekranu akcję. Stworzona w ten sposób prezentacja może zostać zapisana do AVI, z określonymi przez użytkownika ustawieniami kompresji, bitrate i rozdzielczości.

Uwaga!

  • Wersja darmowa przeznaczona jest tylko do zastosowań domowych. Wersję komercyjną możecie znaleźć w naszej bazie oprogramowania.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentKAEMSOFT
Liczba pobrań2 727
Data aktualizacji22 wrz 2020
Rozmiar pliku25.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)