bEINvaRN

Scribus1.4.6

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Całkowicie bezpłatny program do składu tekstu.

bEINvaRP

Scribus umożliwiatworzenie różnego rodzaju publikacji - od prostych broszur poprzezbiuletyny i gazetki do nawet książek. Cechuje się przejrzystyminterfejsem, którego część rozwiązań i elementów nasuwa skojarzeniaz takimi legendami jak chociażby QuarkXPress. Co ważne dla wieluużytkowników, interfejs ten jest polskojęzyczny, a sam programoferuje obsługę polskich znaków narodowych i dzielenie wyrazów.

Scribus pozwala na wykorzystywanie czcionek TrueType, Type 1 iOpenType. Definiowanie kolorów jest możliwe w standardach RGB iCMYK. W publikacjach można wykorzystywać pliki graficzne wnajpopularniejszych formatach (m.in. SVG, EPS, PSD, TIFF, JPEG,PNG). Umożliwia też generowanie elektronicznych publikacji wformacie PDF (również formularzy).

Udostępnij
Scribus 1.4.6wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentScribus Team
Liczba pobrań439
Data aktualizacji1 sty 2018
Rozmiar pliku118.56 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEINvaSL