bEgScASZ
Scriptm ikona

Scriptm6.4

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Scriptm to aplikacja, przy pomocy której zmniejszymy rozmiar plików z kodem JavaScript (JS) oraz kaskadowych arkuszy stylów (CSS) bez strat w ich treści. Działanie polega na wykasowaniu z dokumentów wszystkich białych znaków, a więc spacji, tabulatorów oraz symboli nowej linii, przez co plik staje się co prawda nieczytelny dla programisty, jednak pozostaje w pełni zrozumiały dla maszyny, zajmując przy tym wyraźnie mniej miejsca na dysku lub serwerze (skuteczność aplikacji wynosić może nawet 50%).

bEgScATb

Łatwa obsługa uprzyjemni cały proces, który nie będzie czasochłonnym etapem podczas wgrywania nowej wersji strony internetowej na serwer. Aby skorzystać z konwersji niezbędne jest wskazanie plików JS oraz CSS na dysku (wystarczy przeciągnąć je na obszar roboczy), następnie można już uruchomić proces minimalizacji. Skorzystać można także z ustawień, w których możliwe jest sprecyzowanie zachowania algorytmu minimalizującego pliki w niektórych sytuacjach, na przykład przy napotkaniu na komentarze w kodzie.

Wygodnym dodatkiem jest zakładka, w której użytkownik może pisać kod i niemal na bieżąco obserwować jego minimalizację. W przypadku JavaScript możliwe jest także odwrócenie procesu i stworzenie odpowiednio sformatowanego kodu ze zminimalizowanej formy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Scriptm 6.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań144
Data aktualizacji6 gru 2016
Rozmiar pliku4.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Scriptm ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgScATG
bEgScATX