ScrnSnap ikona

ScrnSnap1.2.4.0

WindowsGrafikaPrzechwytywanie obrazuScrnSnap
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ScrnSnap to niewielkie, dostępne bezpłatnie narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu.

Program dostępny jest w formie spakowanej i nie wymaga instalacji, dzięki czemu nie zaśmieca systemowego rejestru, a wszystkie dane konfiguracyjne przechowuje w swoim folderze. Program jest bardzo prosty w obsłudze i sprowadza się głównie do ustawienia pożądanego skrótu klawiaturowego, który aktywować będzie tworzenie screena. Możemy wybrać w tym celu w zasadzie dowolny klawisz, od A do Z oraz klawisze z bloku Insert/Delete - hotkeye (czyli skróty klawiszowe) mogą zawierać tylko klawisz Control, Shift, Alt lub dowolną ich kombinację.

ScrnSnap pozwala na przechwytywanie obrazu z całego obszaru monitora albo tylko z aktywnego okna lub z określonego przez użytkownika obszaru. Wśród ciekawych opcji tej aplikacji warto wyróżnić między innymi możliwość włączenia zdefiniowanego opóźnienia w przechwytywaniu screenów i automatyczny upload wykonywanych zdjęć na serwer FTP lub do serwisu Imgur. Screeny zapisywać możemy w formatach PNG, JPG, BMP, TIF, EMF oraz WMF.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentHazelDev
Liczba pobrań453
Data aktualizacji12 cze 2015
Rozmiar pliku0.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
ScrnSnap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)