SD Download Manager ikona

SD Download Manager2.0.1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SD Download Manager to niewielki i bardzo prosty w obsłudze menadżer pobierania plików, wspierający protokoły HTTP, HTTPS oraz FTP.

Już na pierwszy rzut oka widać, ze twórca aplikacji ponad interfejs graficzny postawił implementację funkcji i narzędzi mających za zadanie usprawnienie pobierania danych z Internetu. Znajdziemy wśród nich opcje wznawiania pobierania plików, segmentowanie (podział pliku na mniejsze części) w celu przyspieszenia pobierania, kolejkowania danych do ściągnięcia oraz harmonogramu zadań, umożliwiającego pobieranie danych o zadanej godzinie.

Nie zabrakło także integracji SD Download Managera ze schowkiem systemowym (automatyczne inicjowanie pobierania gdy skopiujemy link do pliku), wsparcia dla pobierania danych z lokalizacji wymagających autoryzacji oraz obsługi przekierowań i serwerów proxy.

Udostępnij
SD Download Manager 2.0.1.9wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentSajjad Tanha
Liczba pobrań873
Data aktualizacji9 lip 2015
Rozmiar pliku7.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SD Download Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)