SDExplorer3.1.0.859

WindowsDodatkiRozszerzenia programówSDExplorer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SDExplorer (dawniej SkyDrive Explorer) to niewielkie rozszerzenie do Eksploratora Windows, które umożliwia odczyt i zapis plików przechowywanych na internetowym dysku OneDrive bez pośrednictwa przeglądarki.

Po instalacji dodatku i zalogowaniu się w usłudze, dysk OneDrive pojawia się w oknie Komputer i można z nim pracować na podobnych zasadach, jak z urządzeniami przenośnymi podłączonymi do komputera - w dowolnym kierunku kopiować pliki, zmieniać ich nazwę, usuwać i organizować w foldery. SDExplorer pozwala też łatwo skopiować do schowka adres URL do danego pliku (np. w celu udostępnienia go innym).

Dodatkowe funkcje wersji Advanced (płatnej)

Oprócz wersji bezpłatnej producent udostępnia także wersję testową edycji Advanced (płatnej), która zawiera kilka dodatkowych funkcji. Przede wszystkim możliwe jest otwieranie plików bezpośrednio z wirtualnego dysku OneDrive (bez potrzeby wcześniejszego kopiowania ich na dysk lokalny), przenoszenie plików pomiędzy dwoma zdalnymi folderami oraz zmiana typu folderu i jego opcji udostępniania.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.336 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań24 138
Data aktualizacji4 kwi 2016
Rozmiar pliku1.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)