WindowsGryPrzygodoweSea of Chaos 1.1d2

Sea of Chaos 1.1d2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sea of Chaos to bardzo ciekawie zrealizowana gra przenosząca gracza w czasy, w których o swojej pozycji na morzu decydowała siła i wielkość flot, gdzie piraci grabili skarby bezlitośnie pokonując swoich przeciwników. Pewnego dnia do kapitana Chaos, dowódcy trzeciej floty Crusaderów dotarła straszliwa wiadomość od żeglarza pływającego na statku handlowym. Dowiedział się, że jego ojczyźnie Oppenheimer grozi straszliwe niebezpieczeństwo i postanowił temu zapobiec. Pojedynek zakończył się niestety klęską kapitana, stracił on nie tylko swoją flotę i wspaniałą łódź, ale również honor. Celem gracza w grze Sea of Chaos jest przywrócenie chwały kapitanowi i odzyskanie dla ludności terytoriów państwa z rąk piratów. Sea of Chaos oferuje dwa tryby rozgrywki - single player, w którym wykonujemy według dobrze opracowanego scenariusza misje oraz tryb wieloosobowy polegający na toczeniu bitw morskich. Gra posiada bardzo przyzwoitą grafikę i efekty dźwiękowe, ale co jest ważniejsze potrafi bardzo wciągać zapewniając godziny dobrej zabawy.

Wymagania systemowe: - procesor 1GHz klasy Intel (2GHz zalecany) - 256 MB RAM - DirectX 9.0c - karta graficzna z pamięcią 64MB wspierającą technologię pixel shader 2.0

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań14 225
Data aktualizacji12 sty 2007
Rozmiar pliku38.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)