Seanau Icon Tool Kit ikona

Seanau Icon Tool Kit8.3.1

Strona głównaWindowsGrafikaTworzenie ikonSeanau Icon Tool Kit
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Seanau Icon Tool Kit to proste i w pełni darmowe narzędzie, służące do tworzenia oraz edycji ikon. Dzięki wbudowanemu mechanizmowi warstw użytkownik posiada możliwość tworzenia profesjonalnych ikon, składających się z wielu niezależnych od siebie elementów.

Program oddaje do dyspozycji użytkownika zestaw najpopularniejszych narzędzi i funkcji graficznych, z pomocą których naniesiemy na projekt odręczne szkice, linie czy podstawowe kształty. Doskonałym uzupełnieniem wspomnianych składników jest mechanizm warstw, pozwalający wygodnie przeplatać poszczególne elementy pomiędzy sobą, nakładać je na siebie itp. Ponadto w ręce użytkownika trafia zestaw kilku efektów graficznych, a także opcje do zarządzania przezroczystością, obramowaniem czy podstawowymi parametrami kolorów (jasność, nasycenie, kontrast i saturacja).

Seanau Icon Tool Kit pozwala edytować istniejące już ikony, a także tworzyć nowe o dowolnych rozmiarach i eksportować je do formatów ICO, PNG, GIF, JPEG oraz BMP. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie powinna przysporzyć nikomu żadnych problemów.

Udostępnij
Seanau Icon Tool Kit 8.3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena:
ProducentSeanau
Liczba pobrań2 428
Data aktualizacji25 sie 2017
Rozmiar pliku1.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Seanau Icon Tool Kit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (2)