bDYaYXSJ

Seaside Multi Skype Launcher1.29

Strona głównaWindowsAkcesoriaInne akcesoriaSeaside Multi Skype Launcher
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Seaside Multi Skype Launcher to darmowy program adresowany do użytkowników, którzy wykorzystują komunikator Skype w codziennej pracy. Dzięki niemu będą mogli zalogować się na wiele kont jednocześnie (np. prywatne i firmowe).

bDYaYXSL

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze – całość sprowadza się bowiem do dodawania kolejnych kont (wystarczy kliknąć przycisk "add account" i wpisać potrzebne dane), jakie zamierzamy skonfigurować przy użyciu Seaside Multi Skype Launcher. Warto w tym miejscu nadmienić, że aplikacja nie ogranicza użytkownika, pozwalając na wprowadzenie nieograniczonej liczby kont Skype. Jedyną wadą może być to, że umożliwia przypisanie jednego konta MSN/Microsoft.

Po skonfigurowaniu Seaside Multi Skype Launcher wystarczy uruchomić program, a następnie wcisnąć przycisk "Start Skype with all Accounts".

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Seaside Multi Skype Launcher 1.29wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentThe SZ
Liczba pobrań327
Data aktualizacji24 maj 2018
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYaYXTq
bDYaYXTH