bDTROFWZ

Seaside Multi Skype Launcher1.29

Strona głównaWindowsAkcesoriaInne akcesoriaSeaside Multi Skype Launcher
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Seaside Multi Skype Launcher to darmowy program adresowany do użytkowników, którzy wykorzystują komunikator Skype w codziennej pracy. Dzięki niemu będą mogli zalogować się na wiele kont jednocześnie (np. prywatne i firmowe).

bDTROFXb

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze – całość sprowadza się bowiem do dodawania kolejnych kont (wystarczy kliknąć przycisk "add account" i wpisać potrzebne dane), jakie zamierzamy skonfigurować przy użyciu Seaside Multi Skype Launcher. Warto w tym miejscu nadmienić, że aplikacja nie ogranicza użytkownika, pozwalając na wprowadzenie nieograniczonej liczby kont Skype. Jedyną wadą może być to, że umożliwia przypisanie jednego konta MSN/Microsoft.

Po skonfigurowaniu Seaside Multi Skype Launcher wystarczy uruchomić program, a następnie wcisnąć przycisk "Start Skype with all Accounts".

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Seaside Multi Skype Launcher 1.29wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentThe SZ
Liczba pobrań327
Data aktualizacji24 maj 2018
Rozmiar pliku0.72 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTROFXG
bDTROFXX