WindowsGryLogiczne i karcianeSeason Match 2

Season Match 2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Season Match 2 to prosta w zasadach gra logiczna, w której oprócz błyskotliwego i trzeźwego myślenia trzeba będzie uruchomić spore pokłady swojej spostrzegawczości.

Gra przenosi w świat baśni stawiając przed graczem zadanie ocalenia zaczarowanej krainy przed wiecznym mrozem i lodem oraz oswobodzenia jej z rąk panującego despoty. Z pomocą przychodzą nam bajkowe postaci z bliskiego otoczenia samego tyrana oferując pomoc przez cały czas trwania rozgrywki.

Podstawowa zasada, która dominuje w całej grze polega na systematycznym eliminowaniu grup podobnych względem siebie przedmiotów uwalniając tym samym miejsce dla następnych. Jednakże na samym wykluczaniu obiektów z planszy sprawa się nie kończy. Należy to robić rozmyślnie i według instrukcji zamieszczonej w górnej części ekranu każdej z plansz. Najważniejsze, by w możliwie krótkim czasie rozbić wszystkie bloczki skalne porozmieszczane i niejednokrotnie skrzętnie poukrywane na całym polu gry. Dopiero gdy te zostaną zniszczone w całości możemy przejść do następnego układu.

Zanim to jednak nastąpi czeka nas test na spostrzegawczość, refleks a niekiedy nawet i zręczność. Mowa tu o szeregu mini gier stanowiących bardzo ciekawe urozmaicenie dla całej pozycji. Występują one na przemian z głównymi etapami rozgrywki. Przede wszystkim przyjdzie nam w nich odnajdywać zamaskowane na konkretnych tłach różne przedmioty. Raz będą to pąki kwiatów, kolorowe motyle, krople wody czy fiolki z czarodziejskim roztworem, innym zaś razem dane nam będzie odgadywać kształty czy zbierać plastry miodu sterując jednocześnie ociężałą pszczołą.

Season Match 2 to wyśmienita gra logiczna rozbudowana dodatkowo o aspekty spostrzegawczo-zręcznościowe. Dzięki urokliwemu klimatowi występującemu w grze jesteśmy w stanie choć przez chwilę poczuć się jak w świecie baśni, czarów i magii.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 718
Data aktualizacji15 lip 2011
Rozmiar pliku21.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)