Season of Tree ikona

Season of Treeversion 3.9

iOSEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciSeason of Tree
  • Slider item
  • Slider item

Season of Tree to produkcja stworzona z myślą o najmłodszych. Znajdziemy w niej obszerny zestaw gier edukacyjnych, które nie tylko bawią, ale i uczą.

Gra oferuje trzy różne zestawy gier, ale w wersji darmowej możemy skorzystać tylko z pierwszego. Znajdziemy tu zarówno gry muzyczne, pamięciowe jak i matematyczne. Przed każdym zadaniem czeka nas krótkie wprowadzenie, w którym leśni przyjaciele wytłumaczę jaki jest nasz cel.

Różnorodność wyzwań oraz oprawa graficzna sprawiają, że nawet pomimo porażki gra budzi miłe odczucia, dodatkowo angażując emocje dziecka. Równie wysoki poziom trzyma muzyka oraz dźwięki. W Season of Tree znajdziemy także panel dla rodziców. Aby go aktywować należy rozwiązać zadanie matematyczne.

Pomimo darmowej wersji w Season of Tree nie natrafimy na żadne reklamy, a zakup kolejnych zestawów również wymaga weryfikacji wiekowej. To dobra praktyka, która pozwala dziecku przetestować produkt, a rodziców nie naraża na dodatkowe wydatki związane z omyłkowym kliknięciem na treści sponsorowane. Season of Tree to świetnie przygotowane pozycja dla najmłodszych, choć miłe chwile spędzą przy niej także starsi użytkownicy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentYellephant
Liczba pobrań46
Data aktualizacji16 wrz 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Season of Tree ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)