WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychSecretFolder
SecretFolder ikona

SecretFolder7.5.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

SecretFolder to nieskomplikowane i darmowe narzędzie przeznaczone do ukrywania wybranych folderów w dowolnej liczbie i o dowolnym rozmiarze. Przed rozpoczęciem korzystania z programu trzeba ustalić hasło, które należy podawać przy każdorazowym uruchomieniu. Chcąc ukryć dany folder znajdujący się na dysku twardym komputera wystarczy przeciągnąć go do okna aplikacji bądź też wybrać z listy po naciśnięciu przycisku "add". Wówczas folder pojawi się na liście umieszczonej tuż pod przyciskami interfejsu użytkownika, a obok niego znajdzie się informacja na temat statusu danego folderu (lock bądź unlock).

Dla wielu użytkowników niezwykle istotne okaże się to, że dostępu do folderu (bądź też folderów) ukrytego za pomocą programu SecretFolder nie da się uzyskać poprzez wpisanie stosownej ścieżki przy wykorzystaniu komendy CMD. Wspomniane hasło chroni ponadto nie tylko foldery, ale i całą aplikację – bez podania hasła odinstalowanie programu nie jest możliwe.

SecretFolder jest kompatybilny z systemem Windows 8 oraz wcześniejszymi wersjami popularnych "okienek" zarówno w wersjach 32, jak i 64 bitowych. Program obsługuje systemy plików NTFS, FAT32, exFAT i FAT.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
ProducentOh!Soft
Liczba pobrań12 545
Data aktualizacji5 sty 2024
Rozmiar pliku3.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SecretFolder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)