WindowsGryLogiczne i karcianeSecrets Of Rome 1.4.0

Secrets Of Rome 1.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Secrets Of Rome to niezwykle wciągająca, utrzymana w klimacie przygody i owiana przyjemną fabułą gra logiczna.

Wcielając się w rolę młodego chłopaka o imieniu Marcus przenosimy się w czasy legendarnego Imperium Rzymskiego. Chłopak za namową ojca wyrusza w daleką i pełną przygód drogę, na której napotyka szereg zadań i misji. Ich wykonanie ma przynieść upragniony cel w postaci dotarcia do Starożytnego Rzymu.

Gra polega na odnajdywaniu skrupulatnie i bardzo precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku stawiane przed nami zadania mogą wydać się łatwe, ale wraz z przebiegiem gry szukane obiekty są coraz mniej widoczne i coraz lepiej zamaskowane. Z czasem przybywa również sekretnych miejsc zawierających zaradnie zakamuflowane przedmioty. Wielokrotnie trzeba będzie cofać się do poprzednich lokacji, by móc je odkryć przy pomocy zdobytych w innym sektorze narzędzi.

Bez wątpienia główną przeszkodą utrudniającą prowadzenie poszukiwań jest ogólny rozgardiasz i nieporządek panujący na każdej z plansz, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Dodatkowo szukane przedmioty są innych rozmiarów i kolorów co ich pierwowzory. Są one też często ulokowane w ciemnych zakamarkach i do tego ustawione pod innym kątem. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego możemy skorzystać co pewien czas.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja w trakcie gry zostaną poddane najcięższym próbom. Angażując się w rozgrywkę poświęcimy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji.

Secrets Of Rome prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat przenosząc gracza w baśniowy świat podróży, tajemnic oraz przygody.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań3 869
Data aktualizacji31 maj 2012
Rozmiar pliku96.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)