Secrets Of Rome 1.4.0

WindowsGryLogiczne i karcianeSecrets Of Rome 1.4.0
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Secrets Of Rome to niezwykle wciągająca, utrzymana w klimacie przygody i owiana przyjemną fabułą gra logiczna.

Wcielając się w rolę młodego chłopaka o imieniu Marcus przenosimy się w czasy legendarnego Imperium Rzymskiego. Chłopak za namową ojca wyrusza w daleką i pełną przygód drogę, na której napotyka szereg zadań i misji. Ich wykonanie ma przynieść upragniony cel w postaci dotarcia do Starożytnego Rzymu.

Gra polega na odnajdywaniu skrupulatnie i bardzo precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku stawiane przed nami zadania mogą wydać się łatwe, ale wraz z przebiegiem gry szukane obiekty są coraz mniej widoczne i coraz lepiej zamaskowane. Z czasem przybywa również sekretnych miejsc zawierających zaradnie zakamuflowane przedmioty. Wielokrotnie trzeba będzie cofać się do poprzednich lokacji, by móc je odkryć przy pomocy zdobytych w innym sektorze narzędzi.

Bez wątpienia główną przeszkodą utrudniającą prowadzenie poszukiwań jest ogólny rozgardiasz i nieporządek panujący na każdej z plansz, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Dodatkowo szukane przedmioty są innych rozmiarów i kolorów co ich pierwowzory. Są one też często ulokowane w ciemnych zakamarkach i do tego ustawione pod innym kątem. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego możemy skorzystać co pewien czas.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja w trakcie gry zostaną poddane najcięższym próbom. Angażując się w rozgrywkę poświęcimy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji.

Secrets Of Rome prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat przenosząc gracza w baśniowy świat podróży, tajemnic oraz przygody.

Udostępnij
Secrets Of Rome 1.4.0 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań3 863
Data aktualizacji31 maj 2012
Rozmiar pliku96.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)