Secunia Personal Software Inspector (PSI)3.0.0.11005

WindowsArchiwumProgramy archiwalneSecunia Personal Software Inspector (PSI)
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Secunia to uznane od lat źródło informacji o zagrożeniach związanych z lukami w aplikacjach. Personal Software Inspector jest aplikacją wykorzystującą te doświadczenia oraz bazę informacji o zagrożeniach.

PSI skanuje komputer badając jakie zainstalowane są na nim aplikacje i sprawdza w swojej bazie czy wśród zainstalowanych przez użytkownika programów są te niosące zagrożenie. Zwykle chodzi tutaj o starsze wersje, w których wykryto luki. Po skanowaniu prezentowane jest zestawienie niebezpiecznych aplikacji oraz sugerowane działania. Wystarczy kliknąć w ikonkę by zaktualizować program lub zajrzeć na forum Secunii poświęcone zagrożeniom w odpowiednich produktach. Dostępne są dwa widoki uproszczony (SIMPLE) - kierowany do mniej zaawansowanych użytkowników oraz rozszerzony (ADVANCED) dla bardziej dociekliwych.

Uwaga!

  • Edycja 3.x dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Ostatnim polskim wydaniem programu jest wersja 1.5, którą pobrać można wybierając z rozwijanej listy poniżej przycisku 'Pobierz program' opcję '1.5.0.2 PL'.
Udostępnij
Secunia Personal Software Inspector (PSI) 3.0.0.11005wersja stabilna (32-bit)
Secunia Personal Software Inspector (PSI)1.5.0.2 PL
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.254 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań51 406
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku3.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)