bEpMoNjF

Secunia Personal Software Inspector (PSI)3.0.0.11005

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneSecunia Personal Software Inspector (PSI)
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Secunia to uznane od lat źródło informacji o zagrożeniachzwiązanych z lukami w aplikacjach. Personal Software Inspector jestaplikacją wykorzystującą te doświadczenia oraz bazę informacji ozagrożeniach.

bEpMoNjH

PSI skanuje komputer badając jakie zainstalowane sąna nim aplikacje i sprawdza w swojej bazie czy wśródzainstalowanych przez użytkownika programów są te niosącezagrożenie. Zwykle chodzi tutaj o starsze wersje, w których wykrytoluki. Po skanowaniu prezentowane jest zestawienie niebezpiecznychaplikacji oraz sugerowane działania. Wystarczy kliknąć w ikonkę byzaktualizować program lub zajrzeć na forum Secunii poświęconezagrożeniom w odpowiednich produktach. Dostępne są dwa widokiuproszczony (SIMPLE) - kierowany do mniej zaawansowanychużytkowników oraz rozszerzony (ADVANCED) dla bardziejdociekliwych.

Uwaga!

  • Edycja 3.x dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej. Ostatnim polskim wydaniem programu jest wersja 1.5, którą pobrać można wybierając z rozwijanej listy poniżej przycisku 'Pobierz program' opcję '1.5.0.2 PL'.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Secunia Personal Software Inspector (PSI) 3.0.0.11005wersja stabilna (32-bit)
Secunia Personal Software Inspector (PSI)1.5.0.2 PL
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.154 oceny
Liczba pobrań51 290
Data aktualizacji2 lut 2016
Rozmiar pliku3.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpMoNkD