WindowsMultimediaInne programy multimedialneSecurity Eye
Security Eye ikona

Security Eye4.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Security Eye to program umożliwiający monitorowanie obrazu z zewnętrznych kamer IP lub kamerek internetowych (obsługiwanych jest ponad 1200 modeli).

Narzędzie idealnie sprawdza się w momencie, kiedy musimy np. śledzić zachowanie klientów w sklepie czy też doglądać porządku na placu budowy. Bardzo istotne jest to, że Security Eye pozwala na oglądanie obrazów nawet z 64 kamer jednocześnie, a także oferuje możliwość rejestrowania obrazu (na bieżąco lub zgodnie z ustalonym harmonogramem), dzięki czemu możemy zarejestrować najbardziej istotne zdarzenia, jakie miały miejsce w domu, biurze lub jakimkolwiek innym miejscu.

Security Eye zawiera sporo przydatnych opcji, w tym między innymi detektor ruchu. W przypadku wykrycia aktywności program automatycznie wykonuje migawkę lub tworzy krótki filmik, a ponadto użytkownik może otrzymać powiadomienia o obecności intruza za pośrednictwem wiadomości e-mail lub SMS.

Opisywany program jest niezwykle prosty w obsłudze, gdyż automatycznie skanuje sieć oraz definiuje adres IP kamery, nazwę producenta oraz model urządzenia. Po wykonaniu tych czynności Security Eye jest gotowy do działania, więc nie wymaga specjalistycznej wiedzy i mogą z niego korzystać także mniej doświadczeni odbiorcy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 593
Data aktualizacji6 sty 2020
Rozmiar pliku31.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Security Eye ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)