MacOSNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweSend Anywhere

Send Anywhere20.10

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

p>Send Anywhere to niewielki program do bezpośredniego udostępniania plików.

Po zainstalowaniu Send Anywhere możemy wysyłać dowolne materiały wybranym użytkownikom bez konieczności używania internetu, a co za tym idzie, wykorzystywania transferu danych w sieci komórkowej. Wystarczy określić, co dokładnie zamierzamy wysłać, a następnie wybrać stosowną opcję w programie, by ten wygenerował sześciocyfrowy klucz. Musimy udostępnić go oczywiście drugiej osobie, by mogła ona odebrać od nas filmy, zdjęcia, piosenki lub jakiekolwiek inne dane.

W trakcie korzystania z Send Anywhere wszystkie pliki są szyfrowane przy użyciu 256-bitowego algorytmu, dlatego też dowolne treści można udostępniać również za pomocą specjalnie utworzonego odnośnika, który wyślemy do kilku użytkowników niemal w tym samym czasie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentEstmob, Inc.
Liczba pobrań16
Data aktualizacji30 paź 2020
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)