WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweSendTo Menu Editor
SendTo Menu Editor ikona

SendTo Menu Editor1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SendTo Menu Editor to niewielki program, dzięki któremu możemy edytować menu „wyślij do” dostępne po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wybranym pliku lub folderze w systemie operacyjnym Windows./p>

Nowe elementy w menu „wyślij do”

Po uruchomieniu SendTo Menu Editor należy kliknąć ikonę plusa widoczną w lewym górnym rogu ekranu, a następnie określić ścieżkę docelową pliku lub folderu, nazwać skrót i zatwierdzić wprowadzone informacje przyciskiem „create shortcut”. Od tego momentu utworzony przez nas skrót pojawi się w menu „wyślij do”, dzięki któremu będziemy mogli wysyłać lub kopiować dany plik do określonej lokalizacji, na wybrane urządzenie lub w jakiekolwiek inne miejsce./p> SendTo Menu Editor pozwala także na usuwanie elementów znajdujących się w menu „wyślij do”. Warto z niego skorzystać, by pozbyć się zbędnych opcji, zwłaszcza że możemy to zrobić w zaledwie kilka sekund.

Najważniejsze cechy SendTo Menu Editor:

  • funkcja edytowania menu „wyślij do”
  • opcja dodawania i usuwania elementów
  • bardzo prosta obsługa
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSordum
Liczba pobrań388
Data aktualizacji22 lip 2019
Rozmiar pliku0.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
SendTo Menu Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)