bEgzzzkR

Shaag Chess

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Komputerowe szachy to popularna kategoria darmowych gier, ale w sumie niewiele jest projektów, które skierowane byłyby także do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z taką rozrywką umysłowa. Bezpłatnym Shaag Chess warto zainteresować się również właśnie z powodu podświetlania ruchów możliwych do wykonania przez daną figurę. W ten sposób nie trzeba od razu pamiętać, co jest w grze dozwolone.

bEgzzzkT

Schludna oprawa graficzna 3D cieszy oczy, a przy okazji projekt działa bardzo sprawnie na naprawdę starych komputerach. Dostępnych jest tutaj kilka rzutów na akcję, w tym klasyczny dwuwymiarowy plus oczywiście ten z pełnym obrotem widoku myszką w 360 stopniach. Nie zabrakło opcji dostosowywania programu pod siebie. Da się zmienić skórki zestawów figur, jak również wygląd samej szachownicy, tak dla urozmaicenia.

Niczym w prawdziwym pojedynku szachowym, zabawa z komputerem odbywa się przy liczniku czasu, widocznym z prawym górnym rogu ekranu. W tej samej ramce zaobserwować można ponadto symbole figur, które po kolei zdejmowała z ekranu każda ze stron starcia, a na samym jej dole wyświetlane są też wykonane dotąd przesunięcia. Projekt idealnie nadaje się na pierwszy raz z grami tego typu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Shaag Chess nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.52 oceny
ProducentScott Haag
Liczba pobrań1 056
Data aktualizacji25 sty 2016
Rozmiar pliku5.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgzzzly
bEgzzzlP