AndroidGryAkcja i strzelankiShadow Fight 2
Shadow Fight 2 ikona

Shadow Fight 22.33.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shadow Fight 2 to klasyczna, dwuwymiarowa bijatyka, która może przypaść do gustu miłośnikom kultowej serii Mortal Kombat. Gra stanowi kontynuację przebojowego Shadow Fight (ponad 40 milionów użytkowników).

Podczas rozgrywki w Shadow Fight 2 bierzemy udział w kolejnych pojedynkach składających się z maksymalnie trzech rund (starcie wygrywa ten zawodnik, który wygra przynajmniej dwie odsłony pojedynku). W toku zabawy możemy odblokować wiele nowych rodzajów broni oraz zbroi, a także sprawdzić w działaniu rozmaite dziedziny sztuki walki. Co istotne, twórcy postarali się o wierne odwzorowanie poszczególnych ciosów.

Na potrzeby Shadow Fight 2 opracowano nieskomplikowane sterowanie przy wykorzystaniu ekranu dotykowego. Po lewej stronie umieszczono wirtualną gałkę analogową do poruszania się bohaterem, natomiast z prawej znajdziemy dwa przyciski pozwalające na wyprowadzanie ciosów rękoma i nogami.

Shadow Fight 2 wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Produkcja została więc udostępniona bezpłatnie, ale w trakcie zabawy obejrzymy reklamy i będziemy mogli skorzystać z mikropłatności umożliwiających zakup dodatków za prawdziwe pieniądze.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNekki
Liczba pobrań326
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Shadow Fight 2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)