AndroidGryBijatykiShadow Fight 3
Shadow Fight 3 ikona

Shadow Fight 31.36.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shadow Fight 3 jest efektowną bijatyką, która wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością reklam i mikropłatności.

Shadow Fight 3 to gra typu „easy to learn, hard to master”. Sterowanie jest bardzo proste, bowiem po lewej stronie umieszczono wirtualną gałkę analogową, a po prawej dwa przyciski odpowiedzialne za ataki rękoma i nogami. Poszczególne ciosy możemy wyprowadzać pojedynczo, a nawet łączyć je w kombinacje, by szybciej odebrać punkty życia swojemu przeciwnikowi.

Przed rozpoczęciem zabawy z Shadow Fight 3 możemy stworzyć własną postać, określając jej płeć oraz wygląd zewnętrzny. Wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy nowe przedmioty, w tym przede wszystkim nowe rodzaje broni oraz elementy pancerza, a także liczne umiejętności, z których zrobimy użytek zarówno w kampanii fabularnej, jak i w innych trybach.

Choć gra Shadow Fight 3 powstała z myślą o urządzeniach przenośnych, to może konkurować z produkcjami na komputery i konsole w kwestii jakości oprawy wizualnej. Grafika jest co prawda dwuwymiarowa, ale na uwagę zasługują nie tylko wysokiej jakości tekstury, ale także świetne animacje postaci widocznych na ekranie.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNekki
Liczba pobrań434
Data aktualizacji21 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Shadow Fight 3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)