bEiGUgXV
Shadow Fight 3 ikona

Shadow Fight 31.24.1

Strona głównaAndroidGryBijatykiShadow Fight 3
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shadow Fight 3 jest efektowną bijatyką, która wykorzystuje model biznesowy free-to-play. Można ją pobrać za darmo, ale należy liczyć się z obecnością reklam i mikropłatności.

bEiGUgXX

Shadow Fight 3 to gra typu „easy to learn, hard to master”. Sterowanie jest bardzo proste, bowiem po lewej stronie umieszczono wirtualną gałkę analogową, a po prawej dwa przyciski odpowiedzialne za ataki rękoma i nogami. Poszczególne ciosy możemy wyprowadzać pojedynczo, a nawet łączyć je w kombinacje, by szybciej odebrać punkty życia swojemu przeciwnikowi.

Przed rozpoczęciem zabawy z Shadow Fight 3 możemy stworzyć własną postać, określając jej płeć oraz wygląd zewnętrzny. Wraz z postępami w rozgrywce odblokujemy nowe przedmioty, w tym przede wszystkim nowe rodzaje broni oraz elementy pancerza, a także liczne umiejętności, z których zrobimy użytek zarówno w kampanii fabularnej, jak i w innych trybach.

Choć gra Shadow Fight 3 powstała z myślą o urządzeniach przenośnych, to może konkurować z produkcjami na komputery i konsole w kwestii jakości oprawy wizualnej. Grafika jest co prawda dwuwymiarowa, ale na uwagę zasługują nie tylko wysokiej jakości tekstury, ale także świetne animacje postaci widocznych na ekranie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNekki
Liczba pobrań331
Data aktualizacji25 mar 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Shadow Fight 3 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiGUgYT