iOSGryLogiczne i karcianeShadowmatic
Shadowmatic ikona

Shadowmatic2.5.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shadowmatic to gra logiczna, w której naszym zadaniem jest zabawa cieniami. Otrzymany na początku poziomu element obracamy w taki sposób, aby jego cień przedstawiał wybrany obiekt, bądź też zwierzę.

Jakie? Tego musimy domyślić się sami. W razie problemu gra służy kilkoma podpowiedziami. Tym co wyróżnia Shadowmatic na tle innych produkcji jest jej oprawa i wykonanie. Autorzy włożyli sporo pracy w przygotowanie poziomów, animacje, czy też klimatyczną, relaksującą muzykę. Dopracowano nie tylko detale graficzne, ale też rozgrywkę. Sterowanie ogranicza się do kilku gestów, które są objaśniane przez wbudowane w grę poradniki.

Shadowmatic ma dla nas 70 poziomów podzielonych na kilka różnorodnych lokacji. Gra posiada mikropłatności, ale dotyczą one jedynie specjalnej waluty, za którą możemy dokupić podpowiedzi. Im bardziej dokładna tym więcej kosztuje. Poziom trudność zagadek rośnie dość szybko, już po paru planszach dochodzi drugi element, który odczuwalnie komplikuje zadanie.

Odstraszyć może jedynie cena. W czasach gdy sklepy pełne są darmowych gier logicznych 2,99 euro za tytuł z tego gatunku może być sporą barierą. W tym przypadku otrzymujemy jednak bardzo dobrze wykonany produkt, który broni się nie tylko jakością zagadek, ale też świetnym wykonaniem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTRIADA Studio
Liczba pobrań109
Data aktualizacji6 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Shadowmatic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)