Shape Collage ikona

Shape Collage3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shape Collage to niewielka, multiplatformowa i bezpłatna (do zastosowań domowych) aplikacja, umożliwiająca tworzenie kolaży z dowolnego zbioru zdjęć.

Program charakteryzuje się dużą prostotą obsługi i bogatą, jak na tak niewielkie rozmiary, funkcjonalnością. Z jego pomocą stworzymy ciekawe kolaże z dowolnej ilości fotografii. Poza standardowymi kolażami w kształcie prostokąta, Shape Collage pozwala również tworzyć kolaże w kształcie serca, koła, zdefiniowanego przez użytkownika napisu lub dowolnego innego kształtu.

Oferowane przez aplikację funkcje dają możliwość wyboru rozmiaru kolażu, rozmiaru poszczególnych zdjęć, ich liczby, odstępu pomiędzy poszczególnymi zdjęciami, a także definiowania tła, obramowania dla zdjęć, rotacji i cienia. Gotowe projekty zapisane mogą być do formatu JPG, PNG oraz PSD.

Shape Collage pozwala wykorzystywać w projekcie grafikę z lokalnego dysku twardego lub dowolnych stron internetowych. Jego zaletą jest również prosty interfejs graficzny, dostępny w polskiej wersji językowej.

Udostępnij
Shape Collage 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań47 952
Data aktualizacji3 gru 2013
Rozmiar pliku12.34 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Shape Collage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)