WindowsNarzędziaSzyfrowanie danychSharedSafe
SharedSafe ikona

SharedSafe3.1.3437

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

SharedSafe to aplikacja, służąca do szyfrowania poufnych danych zgromadzonych na komputerze. Pozwala ona zabezpieczać zarówno pliki lokalne, konta pocztowe IMAP, jak również dokumenty ulokowane na serwerach takich usług jak Dropbox.

Program integruje się z powłoką systemową Windows i dostępny jest z poziomu menu kontekstowego. Z jego pomocą łatwo i wygodnie zaszyfrujemy wszystkie cenne i poufne dane, które mogłyby dostać się w niepowołane ręce. SharedSafe bazuje na algorytmie AES-256 i umożliwia zabezpieczanie dowolnego rodzaju plików przechowywanych lokalnie lub na serwerach FTP i w tzw. chmurze. Operacje szyfrowania zawsze odbywają się po stronie klienta.

Wersja bezpłatna pozwala na wykorzystanie aplikacji w celach niekomercyjnych. Ponadto możliwe jest linkowanie z poziomu programu tylko jednego folderu. Chcąc obejść wspomniane ograniczenia należy wykupić jeden z płatnych planów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
ProducentRootloft GmbH
Liczba pobrań313
Data aktualizacji3 mar 2018
Rozmiar pliku6.24 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
SharedSafe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)