bESRJKFx
SharePod ikona

SharePod4.2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Sharepod to aplikacja, która umożliwia przenoszenie utworów muzycznych i list odtwarzania z iPhone'a, iPoda lub iPada do iTunes na PC lub Mac.

bESRJKFz

Dzięki programowi Sharepod bez problemu skopiujemy nie tylko piosenki, ale również filmy, podcasty, a także wiele innych, dowolnych treści, przenosząc je z wyżej wymienionych urządzeń mobilnych firmy Apple na komputer tego producenta lub peceta z systemem operacyjnym Windows. Konieczne jest posiadanie zainstalowanego iTunes.

Sharepod pozwala również na odzyskiwanie muzyki z iPhone'a, iPoda lub iPada za pomocą jednego kliknięcia. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy chcemy uzyskać dostęp do swoich utworów po awarii komputera lub w momencie, kiedy zamierzamy korzystać ze świeżo zakupionego peceta, a nie dysponujemy dyskiem twardym z poprzedniego urządzenia.

Ciekawą funkcjonalnością Sharepod jest również możliwość kopiowania i udostępniania list odtwarzania stworzonych wcześniej przez użytkownika. Można skopiować dowolną playlistę z każdego iPhone'a, iPoda lub iPada na wybrany komputer za pośrednictwem iTunes.

Udostępnij
SharePod 4.2.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 877
Data aktualizacji24 paź 2016
Rozmiar pliku7.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
SharePod ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESRJKFJ
Komentarze (0)
bESRJKGv