WindowsArchiwumProgramy archiwalneShark Attack

Shark Attack1.20

zabezpiecz pobieranie

Shark Attack to świetna platformówka 2D z Kennym, sympatycznym płetwonurkiem, w roli głównej.

Chłopak podejmuje się zadania odnalezienia skarbu skradzionego niegdyś przez piratów jego rodzinie. Oswobodzone z rąk piratów, pełne magicznej mocy przedmioty zatonęły jednak gdzieś w bezkresnych głębiach oceanu. Kenny chyba nie zdaje sobie sprawy z ogromu zadania jakie postawił przed sobą.

Tytuł przenosi nas w podwodny świat oceanu, w którym sterujemy ruchami naszego bohatera. Zasady gry są proste, poruszając się w oceanicznych czeluściach przemierzamy tereny pełne zasadzek i pułapek celem odnalezienia określonej liczby ukrytych tam artefaktów pozwalających na przejście do następnej planszy i dalsze kontynuowanie misji.

Na swojej drodze napotykać będziemy szereg mieszkańców podwodnego świata, którzy na ogół nie będą do nas pozytywnie nastawieni. W związku z tym trzeba zachować ostrożność i zwracać na nich szczególną uwagę. Z układu na układ droga będzie coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane będą coraz bardziej karkołomne zadania.

Shark Attack to sympatyczna i wciągająca pozycja, która momentami będzie wymagała od gracza dużej zręczności. Dzięki dopracowanej grafice i miłej muzyczce całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGameTop.com
Liczba pobrań3 297
Data aktualizacji8 sie 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)