WindowsProgramowanieŚrodowiska programistyczneSharpDevelop

SharpDevelop5.1.0.5216

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

#develop (SharpDevelop) to całkowicie darmowe środowisko IDE, w którym można tworzyć projekty C# dla platformy .NET stworzonej głównie na potrzeby systemu Windows.

Wśród głównych cech narzędzia należało by wskazać auto uzupełnianie składni, wizualne tworzenie okienek graficznych za pomocą metody przeciągnij i upuść, kolorowanie składni, wbudowany edytor XML i debugger. Program przypomina swoim wyglądem i funkcjonalnością aplikację Visual Studio, co z pewnością doceni wielu użytkowników korzystających z rozwiązań Microsoftu.

Najnowsza wersja aplikacji działa z bibliotekami Microsoft .NET Framework (od 2.0 do 4.5.1), Mono i Compact Framework. Dodatkowo dzięki obsłudze wtyczek (pluginów) można dowolnie poszerzać możliwości środowiska SharpDevelop.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.912 ocen
Twoja ocena
ProducentIC#Code
Liczba pobrań22 398
Data aktualizacji12 maj 2016
Rozmiar pliku13.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (2)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)