bEidnzHF

SharpDevelop5.1.0.5216

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

#develop (SharpDevelop) to całkowicie darmowe środowisko IDE, wktórym można tworzyć projekty C# dla platformy .NETstworzonej głównie na potrzeby systemu Windows.

bEidnzHH

Wśród głównych cechnarzędzia należało by wskazać auto uzupełnianie składni, wizualnetworzenie okienek graficznych za pomocą metody przeciągnij i upuść,kolorowanie składni, wbudowany edytor XML i debugger. Program przypominaswoim wyglądem i funkcjonalnością aplikację Visual Studio, co zpewnością doceni wielu użytkowników korzystających z rozwiązańMicrosoftu.

Najnowsza wersja aplikacji działa z bibliotekamiMicrosoft .NET Framework (od 2.0 do 4.5.1), Mono i Compact Framework.Dodatkowo dzięki obsłudze wtyczek (pluginów) można dowolnieposzerzać możliwości środowiska SharpDevelop.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
SharpDevelop 5.1.0.5216wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.912 ocen
ProducentIC#Code
Liczba pobrań21 952
Data aktualizacji12 maj 2016
Rozmiar pliku13.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEidnzIm
bEidnzID