WindowsArchiwumProgramy archiwalneSharpReader

SharpReader0.9.7.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeden z najpopularniejszych czytników RSS. Program jest bardzo "lekki" - zarówno w kwestii niewielkich rozmiarów instalatora, jak i wręcz ascetycznego wyglądu - co jest jednym z powodów jego popularności. Możliwości SharpReader są w większości standardowe w tej grupie programów - pozwala on na grupowanie subskrybowanych kanałów, przeszukiwanie wiadomości (możliwością różnorakiego zawężenia zakresu poszukiwań), "przenoszenie" linków do kanałów RSS bezpośrednio z okna przeglądarki do okna programu, powiadamianie wyskakującymi okienkami (pop-up'y) o nowej wiadomości, obsługę proxy, wsparcie autentykacji HTTP itp.

Uwaga! Program wymaga obecności w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 1.1 z zainstalowanym Service Pack 1. .NET Framework 1.1 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki, natomiast Sevice Pack 1 dla .NET Framework 1.1 w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentLuke Hutteman
Liczba pobrań7 053
Data aktualizacji5 wrz 2006
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)