WindowsGryLogiczne i karcianeShooting Blocks

Shooting Blocks

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shooting Blocks to nietuzinkowa i zmyślna gra logiczna zmuszająca do wykazania się błyskotliwością, pomysłowością, ale również sporym refleksem, a także umiejętnościami strategicznymi.

Gracz staje przed zadaniem wyeliminowania wszystkich pustych bloków lodowych znajdujących się w konkretnej konfiguracji z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Każda z kolejnych plansz odsłania przed nami nową kompozycję składającą się z bloczków lodowych o różnym kształcie, wadze i właściwościach. Należy tak zbijać puste bryły, by nie spowodowało to osunięcia się tych drugich poza platformę. Chodzi o to, by po rozebraniu całej konstrukcji i po wyeliminowaniu wszystkich pustych bryłek, jak najwięcej kolorowych pozostało na pomoście. Tylko i wyłącznie do gracza należy decyzja jakim rodzajem taktyki będzie się posługiwał znajdując się na konkretnej planszy. Bez względu na to czy zastosuje on system mądrego planowania konkretnych ruchów czy postawi na swoją zręczność i szybki refleks lub też połączy oba sposoby w jeden zawsze może powtórzyć próbę dla konkretnej planszy dzięki dostępnej opcji Restart.

Z początku, gdy zrozumiemy ogólne zasady gry, wydawać się może, że jest ona bardzo prosta, a dotarcie do końcowego układu nie będzie stanowiło dla nikogo najmniejszego problemu. Ta pozycja jest nieco bardziej rozbudowana pod tym względem oferując stopniowo coraz trudniejsze konstrukcje.

Shooting Blocks to ciekawa propozycja dla osób potrafiących szybko myśleć, kalkulować oraz przewidywać. Nie powala ona ogólną oprawą audiowizualną, ale z pewnością potrafi przyciągnąć do komputera na długie godziny i zapewnić dobrą rozrywkę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 305
Data aktualizacji24 cze 2011
Rozmiar pliku31.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)