bEKbPwTF
Shortcutor ikona

Shortcutor1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shortcutor to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do zarządzania skrótami klawiaturowymi w systemie Windows. Z jego pomocą szybko i sprawnie zdefiniujemy skróty dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika, dając tym samym możliwość zwiększenia komfortu pracy z komputerem.

bEKbPwTH

Program pozwala na tworzenie skrótów klawiszowych, z pomocą których np. łatwo uruchomimy przeglądarkę internetową, edytor tekstu, klienta poczty e-mail czy dowolną aplikację zainstalowaną w systemie. To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. Poza podstawowymi operacjami uruchamiania wskazanych plików wykonywalnych Shortcutor potrafi również manipulować głośnością odtwarzanych w Windowsie dźwięków, sterować odtwarzaczem multimedialnym lub wyłączać/resetować komputer.

Shortcutor to narzędzie bardzo proste w użyciu i mogące usprawnić pracę każdego użytkownika systemu Windows. Potrafi ono tworzyć oraz obsługiwać dowolną ilość skrótów klawiszowych. Po uruchomieniu rezyduje w obrębie zasobnika systemowego i z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Udostępnij
Shortcutor 1.9wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań2 427
Data aktualizacji7 paź 2013
Rozmiar pliku2.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Shortcutor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbPwUD