WindowsArchiwumProgramy archiwalneShortcutor
Shortcutor ikona

Shortcutor1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Shortcutor to niewielkie i darmowe narzędzie przeznaczone do zarządzania skrótami klawiaturowymi w systemie Windows. Z jego pomocą szybko i sprawnie zdefiniujemy skróty dostosowane do indywidualnych preferencji użytkownika, dając tym samym możliwość zwiększenia komfortu pracy z komputerem.

Program pozwala na tworzenie skrótów klawiszowych, z pomocą których np. łatwo uruchomimy przeglądarkę internetową, edytor tekstu, klienta poczty e-mail czy dowolną aplikację zainstalowaną w systemie. To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. Poza podstawowymi operacjami uruchamiania wskazanych plików wykonywalnych Shortcutor potrafi również manipulować głośnością odtwarzanych w Windowsie dźwięków, sterować odtwarzaczem multimedialnym lub wyłączać/resetować komputer.

Shortcutor to narzędzie bardzo proste w użyciu i mogące usprawnić pracę każdego użytkownika systemu Windows. Potrafi ono tworzyć oraz obsługiwać dowolną ilość skrótów klawiszowych. Po uruchomieniu rezyduje w obrębie zasobnika systemowego i z pewnością nie przysporzy problemów nawet początkującym użytkownikom.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 954
Data aktualizacji7 paź 2013
Rozmiar pliku2.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Shortcutor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)